O spoločnosti

Spoločnosť HUDÁK spol . s r.o. bola založená v r.2000 transformáciou spoločnosti Kovovýroba –Ing. Hudák Stanislav v Čaklove, vyvíjajúcej svoju činnosť od roku 1991 ako spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom širokého sortimentu strojárskych produktov.

Súčasný výrobný program podniku tvoria predovšetkým oceľové zárubne, rúrkové lešenie, tenkostenné oceľové profily tvarované za studena, kovové kontajnery, nosníkové konštrukcie, lávky, plošiny, vzduchové brzdové valce, príslušenstvo pre vagóny, zábradlia, stupačky, rebríky a rôzne atypické stroje. Ďalej spoločnosť vykonáva lisovacie, kovoobrábacie ,zváračské práce.

Strojové vybavenie spoločnosti umožňuje plniť aj tie najnáročnejšie požiadavky zákazníkov v oblasti kvality a presnosti pre operácie ako sú presné vŕtanie, brúsenie, vrátane tepelného spracovania a pieskovania.

Modernizáciou a kúpou CNC strojov ponúkame presné delenie, obrábanie, skružovanie, sústruženie, ohýbanie a lisovanie najrôznejších materiálov. Naším cieľom je stať sa stabilným dodávateľom vyrábaných dielov s veľkým podielom exportu pri využití najmodernejších technológii. V súčasnosti sme stabilizovali najdôležitejšie procesy, činnosti a hospodárske výsledky spoločnosti. Nová identita a kultúra spoločnosti vie ukázať pozitívne zmeny smerom k zákazníkom, ale aj do vnútra spoločnosti a dať do súladu lepšie vnímanie zo strany zákazníkov s kvalitou a rozsahom našich služieb.

Naše výrobky dodávame do Českej republiky, Nemecka, Francúzska, Poľska, Srbska a samozrejme pre Slovensko.

Profil
Profil